1% tagged posts

Czy można przeznaczać procent podatku fundacjom dotyczącym pożytku publicznego?

Podatki odgrywają wyjątkowo znamienną rolę w naszej przestrzeni, stanowiąc podstawę pod kątem prawidłowego rozliczenia. Nie ma w tym nic dziwnego, że niektórzy ludzie korzystają ze wsparcia specjalistów, którzy mogą wskazać im, na co można przekazać 1% podatku i czy rzeczywiście nic na tym nie tracimy.
więcej...

Szybki przebieg uzupełniania podatku dochodowego

Poświęciliśmy mnóstwo czasu, by stworzyć dla Państwa łatwy w obsłudze i prędki w działaniu program do rozliczania oświadczeń podatkowych przez Internet. Dzięki naszemu narzędziu rozliczenie PIT za 2013 rok może być łatwe i prędkie jak nigdy wcześniej. Zachęcamy do zapoznania się z poniżej umieszczonymi informacjami a także elementami działania programu.
więcej...

Komfortowa metoda wypełniania PIT-u

W obecnych czasach coraz więcej rzeczy wykonujemy obracając się w wirtualnej rzeczywistości. To niezwykle funkcjonalne móc realizować istotne dla nas sprawy siedząc przez ekranem laptopa. Jeśli zatem korzystacie Państwo, na co dzień z dóbr techniki w postaci robienia internetowych zakupów lub zlecania internetowych przelewów w banku, nastąpił również czas na elektroniczne składania deklaracji podatku dochodowego od osób fizycznych.
więcej...

PIT- niezbędne informacje i przydatne wskazówki

Doroczne rozliczanie się z fiskusem będzie łatwe jak nigdy wcześniej, jeżeli skorzystają Państwo z przygotowanego przez nas narzędzia. Stworzyliśmy funkcjonalny i banalny w obsłudze program do rozliczenia PIT 2013. Za jego pomocą wypełnianie zeznania podatkowego zajmie ledwie parę chwil. Ze swojej strony dołożyliśmy wszelkich starań, aby wykreować program, który ma ułatwić wywiązywanie się z tego obowiązku i zaoszczędzić czas, który dotychczas byli Państwo zmuszeni marnować w rozległych kolejkach na poczcie albo bezpośrednio w urzędzie skarbowym.
więcej...