Metody szybkiego rozliczenia PIT

Rozliczanie oświadczenia podatkowego dla sporej liczby ludzi łączy się z ogromnym wysiłkiem i niepotrzebną utratą drogocennego czasu. Manualne wypełnianie zeznania podatkowego i konieczność niekiedy nawet wielogodzinnego stania w kolejce na poczcie lub w Urzędzie Skarbowym powinny stać się przeszłością. Mają Państwo farta żyć w czasach, w których rozwój techniki i powszechny dostęp do Internetu umożliwiają dokonanie wielu obywatelskich zadań poprzez Internet.

Pitax.pl - rozliczenie PIT online

Jeżeli zatem w dalszym ciągu mają Państwo wątpliwości jak rozliczyć PIT 2014, odpowiedź jest banalna – warto skorzystać z przygotowanego przez nas programu do rozliczania oświadczenia podatkowego przez Internet.

Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa PIT 36 czy podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści siedem, nasz program będzie użyteczny przy uzupełnianiu każdego oświadczenia, nawet, jeżeli zasiadając do wypełniania nie wiedzą Państwo jeszcze, jaki typ deklaracji wybrać. Właściwe informacje umieszczone w programie pomogą dokonać stosownego wyboru. Przebieg uzupełniania jest prosty i intuicyjny. Program praktycznie uniemożliwia wykonanie jakiegokolwiek błędu lub przeoczenia wymagających bezwzględnego uzupełnienia pól. Gwarantujemy także, że wszystkie wprowadzone w trakcie uzupełniania dane są kompletnie bezpieczne i nie zostają eksploatowane w sposób niezgodny z Państwa oczekiwaniami.

Po całkowitym wypełnieniu calutkiego formularza mogą Państwo zdecydować, jakie będą kolejne kroki. Możliwości są następujące: można wydrukować otrzymany z programu formularz i wysłać go pocztą albo złożyć bezpośrednio w urzędzie, bądź skorzystać ze strony internetowej i za jej pośrednictwem złożyć tak nazywane e-deklaracje.