PIT- niezbędne informacje i przydatne wskazówki

Rokroczne rozliczanie się ze „skarbówką” będzie łatwe jak nigdy do tej pory, jeśli skorzystają Państwo z uszykowanego przez nas narzędzia. Zrobiliśmy funkcjonalny i nietrudny w obsłudze program do rozliczenia PIT 2013. Przy jego pomocy uzupełnianie deklaracji podatkowej zajmie ledwo kilka chwil. Ze swojej strony dołożyliśmy wszystkich starań, by stworzyć program, który ma uprościć wywiązywanie się z tego obowiązku i zaoszczędzić czas, który dotychczas byli Państwo zmuszeni zaprzepaszczać w długich kolejkach na poczcie lub bezpośrednio w urzędzie.

Pitax.pl - rozliczenie PIT online

Aby przystąpić do wypełniania trzeba uprzednio wybrać poprawny formularz (podatek dochodowy od osób fizycznych dwadzieścia osiem, PIT-36, PIT-37 i sporo innych). Korzystając z naszego programu posiadają Państwo gwarancję, że umieszczone w nim formularze są zgodne ze współcześnie obowiązującymi wzorami. Należy nadzwyczaj uważnie czytać wszelkie pojawiające się informacje, które pomogą wybrać odpowiedni formularz jak również poinformują, jakiego rodzaju dokumenty będą Państwo potrzebować przy uzupełnianiu obowiązkowych rubryk. Do e-deklaracji wpisuje się takie same dane, jak przy uzupełnianiu manualnym. Trzeba, więc podać swoje dokładne dane oraz wskazać tytuł i wysokość przychodów. Później oznaczyć można należne Państwu ulgi podatkowe oraz zadecydować, jak chcą Państwo spożytkować 1% swojego podatku.

Jeżeli odpowiednio wypełnią Państwo wszelkie przymusowe pola, program będzie gotowy do wygenerowania formularza deklaracji, którą potem trzeba przesłać korzystając z sieci.