Szybki przebieg uzupełniania podatku dochodowego

Przeznaczyliśmy bardzo dużo czasu, ażeby stworzyć dla Państwa łatwy w obsłudze i szybki w działaniu program do rozliczania oświadczeń podatkowych drogą internetową. Dzięki naszemu narzędziu rozliczenie PIT za 2013 rok może być banalne i prędkie jak nigdy dotąd. Nakłaniamy do zapoznania się z poniżej umieszczonymi informacjami oraz szczegółami funkcjonowania programu.

Pitax.pl - rozliczenie PIT online

Mamy nadzieję, że każdy, kto z niego skorzysta doceni atuty wynikające szczególnie z oszczędności czasu, który kiedyś zmuszeni byli Państwo spędzić na manualnym wypełnianiu deklaracji oraz wyczekiwaniu w długaśnych kolejkach na poczcie i w urzędzie skarbowym. Dość tego! Czas przenieść tą strefę życia do wirtualnej rzeczywistości i korzystać z komfortu, jaką dają e-deklaracje.

Proces wypełniania formularza potrwa tylko kilka chwil, a rozpoczyna się od wybrania właściwego typu zeznania podatkowego. Do wyboru są rozmaite: PIT-28, PIT-37, PIT-36 i bardzo dużo innych. W razie niepewności warto skorzystać z objaśnień zamieszczonych w programie i oświadczeniu. Po wpisaniu wszystkich niezbędnych informacji to jest swoich danych oraz tytułów na podstawie, których uzyskują Państwo dochód, można także zaznaczyć należne Państwo ulgi oraz zadecydować o wsparciu wskazanej organizacji pożytku publicznego i ofiarowaniu na jej rzecz 1% swojego podatku. W razie pojawienia się omyłek – program będzie informował o tym w trakcie uzupełniania.

Ukończony i należycie uzupełniony formularz e-deklaracji można wydrukować i złożyć w standardowy sposób albo wysłać bezpośrednio do systemu.