czas tagged posts

Rozliczenia czyli obowiązki dorosłego Polaka

Każda osoba, która ma pracę i zarabia więcej niż kwota wolna od podatku, która w naszym kraju jest faktycznie bardzo niska, ma obowiązek rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Ministerstwo Finansów w ramach ułatwienia tej czynność zrobiło platformę, gdzie możemy skorzystać z przesłania do Skarbówki e-deklaracji.
więcej...

Łatwy i szybki sposób złożenia podatku dochodowego od osób fizycznych

Co roku coraz więcej płaszczyzn społecznego i obywatelskiego życia przenosi się w wirtualną rzeczywistość. Online dostać można wypłatę, opłacić rachunki, wykonać zakupy i spotkać nowych znajomych. Przez Internet można także rozliczyć coroczną deklarację podatkową. To niezwykle proste! Zamiast zatem tracić czas na poszukiwanie informacji jak rozliczyć PIT przez internet korzystniej od razu zaznajomić się z naszym programem i zobaczyć, że wyżej przedstawiony dylemat rozwikła się sam w trakcie uzupełniania formularza.
więcej...

Szybki przebieg uzupełniania podatku dochodowego

Poświęciliśmy mnóstwo czasu, by stworzyć dla Państwa łatwy w obsłudze i prędki w działaniu program do rozliczania oświadczeń podatkowych przez Internet. Dzięki naszemu narzędziu rozliczenie PIT za 2013 rok może być łatwe i prędkie jak nigdy wcześniej. Zachęcamy do zapoznania się z poniżej umieszczonymi informacjami a także elementami działania programu.
więcej...

Komfortowa metoda wypełniania PIT-u

W obecnych czasach coraz więcej rzeczy wykonujemy obracając się w wirtualnej rzeczywistości. To niezwykle funkcjonalne móc realizować istotne dla nas sprawy siedząc przez ekranem laptopa. Jeśli zatem korzystacie Państwo, na co dzień z dóbr techniki w postaci robienia internetowych zakupów lub zlecania internetowych przelewów w banku, nastąpił również czas na elektroniczne składania deklaracji podatku dochodowego od osób fizycznych.
więcej...