deklaracja podatkowa tagged posts

Deklaracja podatkowa dla działalności gospodarczej. Na co trzeba zwrócić uwagę? Trochę niezbędnych wskazówek

Deklaracje podatkowe związane się z stałym problemem podatników. Mimo, iż rozlicza się je corocznie, czasem płatnicy posiadają problem z wyborem odpowiedniego formularza. Jak temu sprostać?
więcej...

W jaki sposób koniecznie trzeba się rozliczyć z podatku dochodowego, aby ekspresowo dostać wyliczoną nadwyżkę?

Opłaca się w miarę jak najszybciej rozliczyć się z podatku dochodowego. Zwłaszcza, gdy się przewiduje zwrot wyliczonej nadwyżki. Im prędzej się złoży podatkową deklarację, tym szybciej zostaną przelane naliczone pieniądze.
więcej...

Rozliczanie zeznań podatkowych nie musi być trudne

Składanie deklaracji podatkowych chyba dla nikogo nie jest przyjemną czynnością. Z tego powodu wiele osób zwleka do ostatniej chwili. Nie jest to najlepszy pomysł, ponieważ wysyłanie PIT-ów pod koniec kwietnia może wiązać się z tym, że na poczcie będą duże kolejki, a serwery Ministerstwa będą zatkane.

więcej...

Już niedługo przyjdzie czas rozliczania PIT-ów!

Do końca lutego pracodawcy mają czas, aby wystawić PIT-y za ubiegły rok. Na ich podstawie można dokonać rozliczenia rocznego. Im szybciej się za to zabierzesz, tym szybciej możesz uzyskać zwrot podatku. Pamiętaj jednak, aby całe rozliczenie PIT 2017 dokładnie sprawdzić, abyś potem nie podniósł jakiś konsekwencji za swoje niedopatrzenia.

więcej...