online tagged posts

Prześlij swój formularz PIT on-line – teraz to dziecinnie proste

Niemalże każdy z nas dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że co roku dosięga nas obowiązek wypełnienia zeznania podatkowego. Kiedy cokolwiek zarabiasz, wówczas powinieneś wykazać cały osiągnięty przez siebie dochód – w przeciwnym razie mogą Cię czekać nieprzyjemne trudności z urzędem skarbowym, który zdecydowanie zrobi wszystko, aby skrupulatnie sprawdzić, ile zarobiłeś w danym roku i czy aby na pewno każdą zarobioną złotówkę wykazałeś w swoim rocznym zeznaniu podatkowym.
więcej...

Jak zadeklarować się z dochodu prędko i sprawnie?

Wraz z nadejściem kolejnego kwartału, przyszedł czas na rozliczenie pit 2016. Każda osoba, która w ubiegłym roku była zatrudniona na umowę, powinna zdać tą deklaracje, w przeciwnym razie, w przypadku dowolnej kontroli, spotka ją kara. Większość ludzi wypełnia pit 37, który jest bardzo łatwy w obsłudze, spora część pól jest intuicyjna, można poradzić sobie z tym w kilka minut. Niektórzy, zwłaszcza osoby nadzorujące własną działalność gospodarczą, mają bardziej zaawansowane zadanie, lecz także do ogarnięcia. Mamy dwie drogi, aby rozliczyć pit 2016 - internetowo lub normalnie. Która z nich jest lepsza?
więcej...

W jaki sposób koniecznie trzeba się rozliczyć z podatku dochodowego, aby ekspresowo dostać wyliczoną nadwyżkę?

Opłaca się w miarę jak najszybciej rozliczyć się z podatku dochodowego. Zwłaszcza, gdy się przewiduje zwrot wyliczonej nadwyżki. Im prędzej się złoży podatkową deklarację, tym szybciej zostaną przelane naliczone pieniądze.
więcej...

Łatwy i szybki sposób złożenia podatku dochodowego od osób fizycznych

Co roku coraz więcej płaszczyzn społecznego i obywatelskiego życia przenosi się w wirtualną rzeczywistość. Online dostać można wypłatę, opłacić rachunki, wykonać zakupy i spotkać nowych znajomych. Przez Internet można także rozliczyć coroczną deklarację podatkową. To niezwykle proste! Zamiast zatem tracić czas na poszukiwanie informacji jak rozliczyć PIT przez internet korzystniej od razu zaznajomić się z naszym programem i zobaczyć, że wyżej przedstawiony dylemat rozwikła się sam w trakcie uzupełniania formularza.
więcej...