zwrot tagged posts

Trzeba powalczyć o podatek z zagranicy

Są ludzie, którzy pomogą nam uzyskać podatek z zagranicy
Kiedy pracujemy we własnym państwie, to dobrze wydajemy sobie sprawę z tego, że na początku kolejnego roku będziemy zmuszeni się rozliczyć z tego co zarobiliśmy oraz iż dostaniemy zwrot podatku, jeśli jedynie wpłaciliśmy go w właściwej wielkości. Lecz tak naprawdę mało kto zaznaczy, iż jeśli zarabiał za granicą, to również przysługuje mu taki zwrot.
więcej...

Dobry program do rozliczania PIT przez Sieć

Coraz więcej podatników korzysta z programów PIT, jakie zezwalają rozliczyć PIT poprzez Net. Rozliczanie PIT online jest prostym i szybkim sposobem na uporanie się z podatkiem. Sporo bardziej czasochłonne jest typowe rozliczanie PIT, które dla wielu ludzi jest też kłopotliwe. Co więcej w rozliczeniach papierowych nierzadko popełniamy mnogość błędów. Podatnicy nieraz nie wiedzą, jaki adres wprowadzić do zeznania podatkowego czy jak na przykład prawidłowo wyliczyć kwoty, jakie muszą być wprowadzone do zeznania podatkowego.
więcej...

Jakim sposobem rozliczyć podatek internetowo. Wskazówki

Jak rozliczyć PIT? Rozliczanie podatku PIT to doroczna bolączka wielu rodaków. Należy jednak o tym pamiętać, aby później nie mieć kłopotów z urzędem fiskalnym. Jak rozliczyć PIT przez sieć internetową? Gdzie znaleźć wniosek PIT? Poniżej znajdziecie poradnik, jak rozliczyć podatek PIT. Dowiecie się też, kiedy uzyskacie zwrot podatku, a także jakie są najczęstsze omyłki podczas wypełniania PIT-u.
więcej...